Biz Kimiz

admin
Mart 15, 2021

Biz Kimiz Tekno Koç Akademi 2011 yılında  Eyyüp GÜZEL tarafından  İstanbul Bahçeşehir’de eğitim hayatına başladı.

2011 yılından 2020 yılına kadar yaklaşık 300 öğrenciyi Türkiye dereceleri ile liseli ve üniversiteli yaptı.

Bu süre zarfında Robert Koleji, Galatasaray Lisesi İstanbul Erkek Lisesi gibi gözde olan liselerin yanında üniversite hazırlıkta da Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Koç Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi gibi kendini kanıtlamış üniversitelere Türkiye dereceleriyle öğrenci yerleştirdi.

Tekno Koç Akademinin vermiş olduğu hizmetlerin başında öğrenci koçluğu danışmanlığı hizmeti gelmektedir. Bu hizmetin yanında LGS ve YKS sınavına hazırlanan öğrencilerin eksiklerini tespit etmek ve hızlı bir şekilde eksiklerini tamamlamaya yönelik her türlü çalışmayı da geliştirmektedir.

Öğrencilerin tüm branşlardan eksiklerine yönelik geliştirilmiş olan özel ders programları ile hızlı ve kısa yoldan test çözme tekniklerini de öğreterek öğrencilerimize destek vermekteyiz.

Tekno Koç Akademi liderlik, eğitim, yönetim strateji ve koçluk konularında 12 yıla yakın bir deneyime sahiptir. Ülkemizde başta İstanbul Bahçeşehir olmak üzere kendini ıspatlamış çok iyi okulların yanında yabancı okullarda okuyan ve Türkiye’nin farklı illerinde eğitim alan bir çok öğrenci ile çalışmaktadır.

Türkiye’deki lise ve üniversitelere öğrencileri hazırlarken kendi branşlarında oldukça başarılı olan kendilerini ıspatlamış kendi kaynaklarına sahip 250 civarında farklı öğretmenle çalışmaktadır.

LGS ve YKS öğretmen kadrosunu da birbirinden ayrı tutarak öğrenciler ile öğretmenler arasında profesyonel bir çalışma ortamı sunmaktadır.

 

teknokoç

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

(YKS) ÜNİVERSİTELERE GİRİŞ SINAVI
26 haziran 2021

Üye OlŞifremi Unuttum

Son Yorumlar
    × Whatsap İletişim