Deneme Kulübü

admin
Haziran 22, 2021
Deneme kulübü

Deneme Kulübü Sınavlar her şekilde öğrencileri korkutsa da stratejik açıdan aslında sizin güçlenmenizi sağlayacaktır. Ülkemiz gençlerinin en iyi yerlere başarılı bir şekilde gelmeleri için gelin LGS, TYT, AYT, YDS ve daha nice sınavlar için yapılan deneme sınavlarının diğer önemli yanlarını ve deneme kulüplerinin ne olduğunu görelim.

Deneme sınavları, asıl sınavlardan önce ciddi bir şekilde hazırlanmak için yapılan ön hazırlıklardan bir tanesidir. Bir bakıma sınav simülasyonu da denebilir. Sınavdan önce o atmosfere ayak uydurabilmek için güzel bir fırsattır. Elde edilen sonuç belgeleri ile de yanlışlarınızı, sıralamalarınızı görme imkanınız olmaktadır. Deneme kulüpleri, okullardaki denemelerin aksine daha gerçekçi bir ortam vaat eder.

Deneme Kulübü

Özel sınıflarda, öğrenciler sonuç belgelerindeki yapamadığı soruları da daha rahat bir ortamda eğitmenlere sorabilirler. Mesela bunlara ek uçlu kalem ile soruları çözen bir öğrenci, kronometre ile çalışan bir öğrenci veya geceleri daha verimli çalıştığını düşünen bir öğrenci, gerçek bir sınav ortamında ciddi şekilde soruları çözerken bu yöntemlerinin başarılı olup olmadığını görür ya da sınav kuralları ve şartlarına uyup uyamadığını görür. Eksik yanlarını veya yanlış yanlarını gören öğrenciler deneme kulüpleri sayesinde daha iyiye doğru bir adım daha atmış olurlar.

Deneme kulüpleri belirli sayıda ve düzenli bir şekilde denemelerin yapıldığı kulüplerdir. Yapılan denemeler ile öğrencilerin zorlandıkları yerler, üzerinde durmaları gereken, eksik oldukları yerler yani kısaca öğrencilerin takibi ve analizi kolaylıkla yapılabilmektedir.

Farklı yayınlara ait denemeler ile farklı soru tipleri gören öğrenciler bunun yanı sıra, sınavda çıkması olası sorular ile denemelerde karşılaşabilmektedirler. Aynı zamanda bedeninizi de stres, kaygı ve uyku düzeni gibi şeylerin ayarlanması için hazırlamanız gerekmektedir. Bunun için de görüldüğü üzere deneme kulüpleri her açıdan oldukça faydalıdır.

Zaman planlama açısından da bir fırsat olan deneme sınavlarını yaptığımız deneme kulüplerinde, hangi derse önce başlayacağınızı da test etmiş olacaksınız. Deneme yanılma şekliyle hangi derste daha çok vakit kaybettiğiniz gibi maddeleri de görmüş olacaksınız. Siz de öğrenciyseniz kendiniz veya ebeveynseniz çocuğunuz için deneme kulüplerini tercih ettiğinizde pişman olmayacaksınız.

Deneme Kulübü – TYT-AYT ve LGS programlarımızdan deneme kulübü ile öğrencilerimizin başarılarını destekliyoruz.

Öğrencilerimizin deneme sınav sonuçları Eğitim Koçlarımız tarafından inceleniyor. Başarılı olabilmeleri adına öğrencilerimize özel program hazırlanıyor.

Öğrencilerimize her hafta düzenli denemeler yaparak kendi seviyelerine uygun kitaplarla netlerini arttırmayı hedefliyoruz.

Daha detaylı bilgi için sitemizin sol alt bölümünde bulunan whatsapp iletişim butonu ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Deneme Kulübü

Deneme Kulübü

 

(YKS) ÜNİVERSİTELERE GİRİŞ SINAVI
26 haziran 2021

Üye OlŞifremi Unuttum

Son Yorumlar
    × Whatsap İletişim