Tekno Koç Akademi

admin
Mart 23, 2021

Tekno Koç Akademi – İnsanoğlu dünyaya geldiği günden itibaren eğitim almaya başlar, bu süreç hayat boyu devam eder. Eğitimin ilk aşaması aile ile başlar. İhtiyaçlarımızı nasıl karşılayacağımızı, emeklemeyi, konuşmayı hatta koşmayı bile ailemizden aldığımız eğitim sayesinde öğreniriz.

 Ailenin yapısı çocuktaki kişilik oluşumu için çok önemlidir. Artık hayatı anlamaya başladığımızda yani eğitim çağımız başladığında geleceğimiz için eğitim kurumlarında eğitim almaya başlarız. Aldığımız eğitimler sayesinde hayata, insanlara, doğaya, canlılara, dine, dile, bilime, matematiğe ve çeşitli faaliyetlere karşı bilgi sahibi oluruz.

İnsanlar aldıkları eğitim kadar kendisini geliştirip geleceğine yön verebilir. İyi bir gelecek için kesinlikle aldığınız eğitimin kaliteli olması çok önemlidir. Burada devreye giren en önemli faktör koçluğu ve danışmanlığıdır. Her dalın, mesleğin uzmanları olduğu gibi eğitiminde uzmanları vardır. Burada yapılması gereken şey iyi donanımlı ve alanında uzman olan eğitim danışmanlarıyla geleceğe yön vermek olacaktır.

Eğitim koçluğu, ön planda olması gereken en önemli faktörlerin başında gelir. Eğitim koçu kişinin kendisine büyük hedefler belirlemesini sağlamakla beraber o hedeflere ulaşma inancını kaybetmesini engeller. İnsanlar tek başlarına bazen yapabilecekleri şeyleri göremezler. Hamleleri satranç gibi düşünebiliriz. Birçok hamle vardır ama oyunu oynayanlar bazen göremeyebiliyor, dışardan izleyen daha çabuk hamleleri görebilir. Öğrencilerimizde satranç örneğinde olduğu gibi belki de çok güzel yerlere gelebileceklerini göremiyorlar. Bunun için kendilerine yol gösterecek öğrenci koçlarına ihtiyaç duyarlar.

Tekno Koç Akademi olarak bizimle iletişime geçip eğitim ile ilgili her şeyi danışabilirsiniz. Yapmanız gereken sitemizin sağ alt köşesinde sabit duran whatsapp iletişim butonuna tıklayıp irtibata geçmek. Daha güzel yarınlar sizin olsun.

Vizyonumuz

Gelişim çağına girdiğimizden beri teknoloji hayatımıza hızla nüksetti, aynı yerde olmasak bile uzaktan insanların kendini geliştirmeleri için hiç bir engel kalmadı. Amacımız ülkemizin her neresinde olursa olsun ülkemize faydalı  bireyler yetiştirmek ve bireyin kendi hayallerini gerçekleştirmesine olanak sağlayan çalışma sistemi ile başarısında pay sahibi olmak.

Misyonumuz

Kendi alanında uzman eğitmenlerimizle, geleceğimizin emanetçileri olan gençlerimizin en çok ihtiyacı olan doğru eğitimi yer ve zaman kavramı olmadan vermek. Öğrencimizin hayatına ve geleceğine fayda sağlayacak şekilde, kendi bilgi deneyimlerimizi aktararak onları topluma yararlı, geleceği parlak birer birey yapmak için gönülden, yılmadan çalışmalar yapıp ülkemize kazandırmak.

teknokoç

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

(YKS) ÜNİVERSİTELERE GİRİŞ SINAVI
26 haziran 2021

Üye OlŞifremi Unuttum

Son Yorumlar
    × Whatsap İletişim